Wintercourse Data & Analyse
dinsdag, 7 februari, 2023
Ben jij benieuwd naar hoe zo'n grote organisatie als de Belastingdienst data omzet in nieuwe inzichten? Reis dan tijdens dit webinar mee met onze dataprofessional naar de wereld van data. Je leert meer over hoe onze afdeling Datafundamenten & Analytics (DF&A) omgaat met data, van klantvraag naar data product.
DF&A is de grootste en meest dynamische data-omgeving binnen de Nederlandse overheid. Onze grootste dataset bestaat uit meer dan 60 miljard records. Om zoveel data te kunnen doorzoeken, maken we gebruik van veel verschillende tools, zoals SAS (Grid, Data Integration Studio, Enterprise Guide en Visual Analytics), Python en R en een monsterkracht in de vorm van een Teradataserver voor data warehousing.





Word gevonden door werkgevers
Upload je CV!
Dagelijks zijn topwerkgevers op zoek naar kandidaten op TraineeshipPlaza. Upload nu gratis jouw informatie en zorg dat ze je kunnen vinden!
Belastingdienst
Charlotte Haijer
Postbus 979
3561 GT Utrecht
Nederland
https://werken.belastingdienst.nl/evenementen/duplicate-of-wintercourse-data-analyse-187